Названо найкращий денний перекус

У проміжках між сніданком, обідом і вечерею у багатьох з нас загострюється голод і бажання перекусів. Експерти назвали найбільш корисні варіанти. Пише zdorovia.com.ua.

Насіння. Один з найпоширеніших продуктів дл перекусів у жителів нашої країни. Тим приємніше дізнатися, що насіння дуже корисні для здоров’я і є чудовим рослинним джерелом білка. Вони також містять жирні кислоти Омега-3 і волокна. Регулярне вживання насіння знижує ризик запорів, атеросклерозу, діабету і навіть раку.

Насіння Чіа. Поряд з білком це насіння мають підвищений вміст кальцію, заліза, цинку, марганцю, магнію, вітамінів В і фолатів. Насіння допомагають поліпшити роботу кишечника, серця і всієї травної системи.

Гарбузове насіння. Раніше людства не надто звертала на них увагу, але сьогодні гарбузове насіння все частіше включають до складу тих чи інших страв в якості дуже корисного інгредієнта. Гарбузове насіння містять білки, вітаміни, мінерали та антиоксиданти. Можна їсти їх в первісному вигляді, або додавати в смузі або салати.

Мигдаль. Цей горіх однаково корисний для мозку і серця, а також він допомагає схуднути. У ньому містяться харчові волокна і білки, так що на мигдалі поправитися досить складно. В одній порції цих горіхів 162 калорії, що втамовує голод між основними прийомами їжі.

Грецькі горіхи. Середньостатистичний волоський горіх вагою в 28 г містить 4 г білка. Не потрібно додавати волоські горіхи куди-небудь, їжте їх в первозданному вигляді.

 

Фото:  pixabay