Написати твір та поїхати до Європи: старшокласників запрошують позмагатися в конкурсі есе

Відвідати Сейм Литовської Республіки і Європейський молодіжний парламент, а також поринути в культуру однієї із західних країн запрошують старшокласників Дніпропетровщини. Для цього потрібно перемогти у Всеукраїнському конкурсі есе «Я – європеєць». Департамент освіти та науки облдержадміністрації пропонує учням 8-11 класів випробувати свої сили та вирушити в подорож.

Есе має виражати індивідуальні погляди автора на запропоновану тему. Ще одна обов’язкова вимога – щоб твір був насичений образністю та асоціативністю мислення. Обсяг роботи – не більше двох сторінок друкованого тексту.

Оцінюючи роботи, журі звертатиме увагу на послідовність та оригінальність думок, стилістику тексту та грамотність написання.

Твори слід надсилати на електронну адресу info@sds.in.ua. У супроводжувальному листі не забудьте зазначити відомості про автора, місце навчання та контакти. Подати роботи потрібно встигнути до 12 лютого.

Фіналістів конкурсу вітатимуть у березні у Києві. Авторів найкращих робіт запросять до Литви. Переможці відвідають Сейм Республіки і Європейський молодіжний парламент, навчальні заклади Литви, ознайомляться з культурною спадщиною країни.

Добавить комментарий