Народні депутати Ляшко, Лозовий та Луценко прийшли до Дніпровського суду підтримати Геннадія Корбана

 

Лідер «Радикальної партії» та народний депутат Олег Ляшко назвав справу проти Геннадія Корбана політично вмотивованою та звинуватив владу в політичних переслідуваннях патріотів. Про це він заявив у залі судових засідань Дніпровського райсуду Києва, куди разом з нардепом від «Батьківщини» Ігорем Луценко та народним депутатом від «Радикальної партії» Андрієм Лозовим прийшов підтримати лідера УКРОПу Геннадія Корбана.

«Те, що зараз відбувається стосовно Корбана – це знущання над законом і ним особисто. Це виконання політичних замовлень, і на місці Корбана може бути будь хто з тих, хто перейде дорогу Президенту та нинішній владі. Саме тому я тут, у суді, щоб підтримати Корбана і припинити знущання над особою», – розповів журналістам Олег Ляшко в залі суду.

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко також заявив, що справа Корбана – яскравий приклад того, що в Україні досі немає реальних реформ прокуратури і судової системи.

«Корбан перейшов дорогу владі. Він дає інтерв’ю, які не подобаються владі. Справа Корбана – це цілком очевидне політичне замовлення. За зафіксованими наразі порушеннями захист та Геннадій Корбан особисто можуть сміливо звертатися до Європейського суду з прав людини», – підсумував Ляшко.

Добавить комментарий