У Дніпропетровську стартував унікальний проект «Школа молодого депутата»

Першими учасниками проекту стали близько сотні волонтерів і представників добровольчих об’єднань Дніпропетровська. Для молоді провели розлогу екскурсію поверхами владних коридорів – від зали  для зустрічі зарубіжних делегації до сесійної.  Аби відчути себе народними обранцями, учасники «Школи молодого депутата» за круглим столом обговорили проблеми інфраструктури міста. Після цього прийняли одноголосне рішення – демократичні сили мають об’єднати зусилля і працювати на благо городян.

«Повинна бути влада народу. З цією метою ми зараз проводимо зустрічі з патріотично налаштованою молоддю. Це була ініціатива нашої команди. Хлопці із задоволенням погодилися. Більшість з них знаходяться на фронтах, чим і обумовлена наша військова форма. Ми хочемо показати і розказати, яким чином функціонує апарат міськради. Хочемо дати якомога більше можливостей молоді проявити себе у суспільному та політичному житті», – розповів депутат міської ради Олександр Черкаський.

За його словами, до проекту «Школа молодого депутата» може долучитися кожен бажаючий.

«Важливо, аби люди відчули, що вони тут не зайві, що вони можуть прийти сюди. Що цей дім, ця міська рада – це те місце яке належить всім мешканцям Дніпропетровська. І кожен громадянин має право приходити сюди і вирішувати свої питання», – додав він.

Перед тим, як розпочати екскурсію міськрадою, учасникам проекту влаштували коротку історичну лекцію.

«Мені подобається, що приділено багато часу екскурсії і історії нашого міста. Що всі бажаючи можуть прийти – що це не за закритою ширмою. Думаю, що це корисно для нашого міста. Розуміння того, як працює міська рада проектує довіру. Приємно розуміти, що тут тепер працюють люди з проукраїнськими поглядами», – вважає голова обласного цивільного корпусу «Азов» Родіон Кудряшов.

шк2

шк3

шк4

Залишити відповідь