Названо найефективніші домашні методи лікування

Вчені перевірили безліч домашніх рецептів лікування для визначення їх ефективності. Деякі вважають, що якщо помістити оливкову олію у вухо, це допоможе полегшити біль. Як зазначає доктор медицини Мартін Скрарр, до проведення оцінки стану цієї ділянки тіла не варто займатися яким-небудь самолікуванням. Щодо впливу морквини на зір ситуація більш незвичайна. Пише maximum.fm.

Ця чутка виникла за часів Другої світової, коли британські ВВС розробили новий тип радіолокаційної техніки, який допоміг пілотам збивати німецькі ворожі літаки вночі. Щоб зберегти нову технологію в секреті, уряд заявив, що їх зір в темний час доби забезпечується морквою в раціоні. Дослідження Каліфорнійського університету Берклі за участю Школи охорони здоров’я показало, що частково коренеплід має відношення до здоров’я очей, оскільки містить багато бета-каротину, що перетворюється на вітамін А.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Полоскання солоною водою, щоб заспокоїти хворе горло дійсно може допомогти. Сіль поглинає вологу з тканин горла разом з вірусами. На початковому етапі це хороша профілактика, проте після виникнення болю чарівного зцілення чекати не варто. Нерідко можна почути, що похід у сауну для провокування потовиділення може допомогти в боротьбі із застудою або грипом, але вчені Королівського австралійського коледжу спростували цей міф. Деякі люди впевнені, що випивка перед сном допоможе швидше заснути. Вчені на це відповідають, що якість сну істотно погіршиться. Як підсумок вранці стан стане помітно гіршим, через відсутність глибокого сну.

Морську воду вважають засобом знезараження порізів, однак в морях і океанах вона не стерильна, тому в умовах тропічного клімату не варто застосовувати подібних методів, щоб уникнути ризиків інфікування.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!