Негативне мислення може скорочувати тривалість життя

Науковці називають схильність людей до непоміркованості у своїх шкідливих звичках та негативні переживання серед факторів, що вкорочують людське життя. Йдеться не лише про переїдання, зловживати шкідливо будь-якими насолодами.

Не треба допускати зловживання жодними насолодами. Шкодити організму та здоров’ю може навіть непомірність у здорових звичках, наприклад, якщо людина надмірно тренується, виснажує себе фізичними навантаженнями або повністю виключає із свого раціону якісь групи продуктів. Крім того, людям вкорочує життя виснаження, що викликається непомірністю у робочих навантаженнях відсутністю балансу між відпочинком та роботою – нестача сну, відсутність зміни обстановки та відволікання від справ.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Негативне сприйняття життя здатне впливати на всі аспекти людського існування, веде до формування соціальної ізоляції, підвищує ризик виникнення вікового недоумства. До того ж стресові події, а також звичка людей сильно турбуватися з будь-якого приводу впливають на схильність до хвороб серця і раку – це пов’язано з виробленням в організмі речовин, що викликають запалення. Встановлено, що товариські доброзичливі люди, які позитивно дивляться на світ, хворіють значно менше порівняно з агресивно налаштованими та незадоволеними життям.

Вчені вказують, що неконтрольованість у звичках та негативні емоції є чинниками, що можуть скорочувати тривалість життя людини. Це стосується не лише надмірного споживання їжі, але й інших форм надмірності.

Помірність є ключем до здоров’я. Важливо уникати перебільшення у будь-яких аспектах життя, включаючи навіть здорові звички. Надмірні фізичні навантаження, незбалансоване харчування чи надмірна робота без належного відпочинку – все це може негативно впливати на здоров’я, викликаючи втому та інші проблеми.

Негативне ставлення до життя може зачіпати всі сфери буття, сприяти соціальній ізоляції та збільшувати ризик розвитку різних захворювань. Стрес, переживання та постійні тривоги можуть сприяти розвитку серцевих захворювань і раку через вироблення запальних речовин у організмі. Навпаки, доведено, що люди з доброзичливим ставленням до життя та оточуючих хворіють рідше, ніж ті, хто постійно перебуває у стресі та невдоволенні.

фото з відкритих джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!