Неймовірний лабіринт у Піднебесній став рекордним (відео)

Рослинний лабіринт в міському окрузі Яньчен китайської провінції Цзянсу було названо найбільшим у світі за версією Книги рекордів Гіннесса.

Площа лабіринту Yancheng Dafeng Dream Maze становить понад 35 тисяч квадратних метрів, висота живоплоту — трохи вище людського зросту, пише «Укрінформ» з посиланням на портал Guinness World Records.

Героєм головного сюжету лабіринту, красу і масштаби якого можна оцінити лише з висоти пташиного польоту, є олень. Для створення цієї фігури було використано понад 100 тисяч саджанців китайського ялівцю (лат. Juniperus chinensis). Крім того, тут є менші лабіринти — у формі кіл, серця, а також дитячий.

Роботи зі створення цього китайського шедевра ландшафтного мистецтва почалися в квітні 2017 року, а в вересні лабіринт прийняв перших гостей.

Нині ж його оцінили експерти Книги рекордів Гіннесса. Yancheng Dafeng Dream Maze було визнано ними найбільшим постійним лабіринтом, а також найбільшим лабіринтом з живоплоту в світі. Крім того, він є рекордсменом ще в одній категорії — тут розміщено найбільшу мережу стежок для постійних лабіринтів з живоплоту. Її довжина становить 9,45 кілометра.