Неочікувані властивості активованого вугілля

Такий звичайний продукт, як активоване вугілля, який є в кожній аптечці, виявляється, має досить багато цікавих властивостей.

Зокрема:

Детоксикація – незамінний помічник при отруєннях (здатний поглинати канцерогенні і токсичні речовини, а також радіонукліди)

Також сприяє поліпшенню загального стану при цукровому діабеті, а також перешкоджає утворенню каменів в жовчному міхурі і в нирках.

Косметологічний засіб  — ефективно очищує шкіру. Можна застосовувати як скраб чи маску, у поєднані з кремами чи натуральними засобами (мед, цукор, кава).

Сприяє схудненню. Він діє як відмінний детокс. Очищення шлунка є одним з перших заходів, коли хочеться якісно і швидко схуднути.

Відбілює зуби. І нехай вас не лякає чорний колір активованого вугілля. Вуглець очищає забруднення дуже ефективно, видаляючи наліт. Але використовувати відбілювання з вугіллям варто не частіше 1-2 разів на тиждень, аби уникнути стирання зубної емалі (Для цього вам буде потрібно зубна паста, зубна щітка і порошок активованого вугілля).

Вугілля і мило — здається, що два цих поняття суперечать одне одному. Але це не так. Активоване вугілля часто використовується в формулах саморобного та лікувального мила. Адже, як ми з’ясували вище, вугілля витягує всі токсини і забруднення. Мило з вугіллям підійде тим, хто у кого є вугрові висипи чи акне.

Добавить комментарий