Нідерландець став найкращим весільним фотографом у Європі (фото)

Сукня з морської піни, наречена під водою з рибами, зйомки дроном: нідерландський весільний фотограф вразив неймовірними знімками. За оригінальні фото його вже охрестили найкращим весільним фотографом Європи, повідомляє “Укрінформ” з посиланням на NOS.

“Нідерландський фотограф Бас Ойлінгс може назвати себе найкращим весільним фотографом у Європі. На минулих вихідних він був четвертим на всесвітньому фотоконкурсі онлайн-платформи One Eyeland і був єдиним європейцем у топ-10”, – йдеться у повідомленні.
нідерландський весільний фотограф
Це дуже великий конкурс, в якому особлива увага приділяється художньому фото. Сам фотограф каже, довго не наважувався взяти участь у конкурсі. “Я спостерігав за конкурсом протягом кількох років, щоб побачити результати змагання, але я не думав, що готовий сам взяти участь”, – зазначив голландський фотограф Бас Ойлінгс.
нідерландський весільний фотограф
Торік він уперше взяв участь у конкурсі, і тоді посів третє місце у категорії наречені. “Це спонукало мене рухатися далі, і зараз я четвертий в світі”, – сказав весільний фотограф.
нідерландський весільний фотограф
нідерландський весільний фотограф
Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!