Нікопольчанка представила Україну на найбільшому міжнародному фестивалі

З 21 квітня по 1 травня 2023 р. в м. Червія в Італії відбувся 43-ий міжнародний фестиваль повітряних зміїв ARTEVENTO, найстаріший та найбільший у Світі.

Україну представила Поліна Дромарецька, кайт-флаєрка з Нікополя.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Цьогоріч унікальна щорічна подія світового рівня зібрала більше 250 майстрів повітряних зміїв з усіх континентів, виступи яких протягом 11 днів побачили загалом 450 тис. відвідувачів.

Вже другий рік поспіль фестиваль особливо пропагував тему миру і дружби народів, заперечення будь-якої ненависті та міжнародної агресії. Учасниця Дніпропетровського обласного клубу кайт-флаїнґу «Зоряний Кайт» Поліна Дромарецька увійшла до делегації України, яка поряд із Новою Зеландію стала спеціальною країною-гостем фестивалю.

На фестивалі відбулася світова прем’єра нового спортивного кайту «Revolution Condor». Його автор Джо Гадзіцкі зі США є винахідником чотирилінкових кайтів та одним з найавторитетніших у світі розробників повітряних зміїв.

На знак підтримки України пан Гадзіцкі в рамках прем’єри кайта безпосередньо на головній арені фестивалю особисто дав Поліні Дромарецькій унікальні уроки зі спортивного чотирилінкового кайт-флаїнґу. За результатами тренувань на фестивалі Поліна приєдналася до «Ukrainian Kite Beauties», першої у світі міжрегіональної дівочої команди з кайтів «Revolution», де представлятиме Дніпропетровщину.

Як зазначив віце-президент Української Асоціації Повітряних Зміїв, кам’янчанин Леонід Бройтман: «Успіхи Поліни вкотре доводять високий рівень підготовки українських кайт-флаєрів на місцях, зокрема, в обласному клубі «Зоряний Кайт» під керівництвом майстра спорту Валерія Шаповалова з Кам’янського.

Вдала участь нікопольчанки в ARTEVENTO, події світового рівня, є закономірним наслідком активної популяризації повітряних зміїв у регіоні обласною філією нашої Асоціації». Нагадаємо, що з 6 по 16 серпня 2020 року Нікополь приймав етап першого в історії регіону Чемпіонату Дніпропетровської області з кайт-флаїнґу, організованого Українською Асоціацією Повітряних Зміїв.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!