Нинішня влада обиралася поспіхом, – Шкляр

Чинний парламент успішно розвіяв сподівання українців щодо нової генерації політиків, вважає відомий український письменник та політичний діяч Василь Шкляр, який дав згоду увійти до політради «Українського об’єднання патріотів – УКРОП».

За словами письменника, під куполом Верховної Ради сьогодні зібралися люди, які тільки видаються новими, а насправді мають такі самі апетити, як і колишні депутати.

«Наші очікування були іншими. Ми сподівалися, що за Революцією Гідності повстануть і наші обранці, повстануть у швидкому реформуванні країни, а виявилося, що вони прямі спадкоємці своїх попередників», – сказав Шкляр в інтерв’ю львівським журналістам.

Нинішній склад парламенту він назвав «перехідним», адже обирали його, «як і всю владу, поспіхом, в умовах війни, під дамокловим мечем».

«Людьми керувало насамперед природне прагнення миру, тому вони обирали не стільки по ділах, як по словах. Лукаві політики цинічно скористалися довірою виборців», – підсумував письменник, додавши, що Верховна Рада «кишить» професійними патріотами.

Залишити відповідь