Нова бібліотека Дніпра передає досвід всій Україні

З 5 по 7 листопада у Дніпрі проходив Другий Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць, організований Міністерством молоді та спорту України у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та Управлінням молоді та спорту Дніпропетровської ОДА. На заході підбили підсумки конкурсу Кращі практики молодіжної роботи 2018. За його результатами проект Нової бібліотеки (бібліотека – філія № 34, м. Дніпро, вул. Шнеєрсона, 5в) «Настільні ігри англійською мовою» увійшов до Всеукраїнського каталогу «Кращі практики молодіжної роботи 2018 р.»

Бібліотека вже більше двох років співпрацює з міжнародною організацією AIESEC. Протягом цього часу у бібліотеці постійно проходили зустрічі з іноземцями, на яких у неформальній формі молодь та діти вчили англійську мову та грали у настільні ігри одночасно. А цього року, протягом серпня місяця, ігри англійською мовою проходили майже кожного дня, адже в проекті «Місячник англійської мови у Новій бібліотеці»  взяли участь 14 стажерів із 5 країн. Більше того, настільні ігри англійською мовою часто проходять у Новій бібліотеці і без залучення іноземців, це допомагає дітям закріпити лексику, і підготуватися до наступного візиту гостей із інших країн.

Саме цією незвичайною практикою корисного дозвілля для молоді і вирішили поділитися працівники бібліотеки з іншими організаціями України.

  • Дуже приємно, що наш проект увійшов до Каталогу Кращі практики молодіжної роботи — 2018. Думаю, що наш досвід буде корисним для інших організацій, адже він допомагає дітям та молоді не відчувати страху перед спілкуванням англійською мовою. Коли ти знаходишся у грі знімається певний психологічний бар’єр, тобі легше спілкуватися з іноземцями, людина відчуває себе більш розкутою. До того ж швидко і на живих прикладах ти вивчаєш нову лексику, — розповів завідувач Нової бібліотеки Тимофій Федорець.

Познайомитись з Каталогом «Кращі практики молодіжної роботи -2018» можна за посиланням:

http://youth-worker.org.ua/downloads/category/yw-best-practices/

Відвідати сторінку Нової бібліотеки можна за посиланням:

https://www.facebook.com/newlibrarydp/