Нова пошта змінила тарифи на доставку посилок

З 23 травня 2022 року Нова пошта змінила тарифи на доставку та ввела ряд спрощень у тарифах та послугах для клієнтів задля полегшення розрахунку вартості відправки. Про це повідомляють на офіційному сайті компанії.

Тариф на доставку посилок у поштомати

Тариф на доставку посилок у поштомат знижено на 10 грн. Відтепер послуга коштуватиме 50 грн. За фіксованою ціною можна буде відправляти посилки незалежно від географії доставки. У поштомат можна відправити посилки вагою до 20 кг.

Змінено вагові категорії посилок

Зменшуємо вагові градації у тарифі на доставку по Україні. Замість 7 вагових категорій посилок введено 3 тарифи за вагою:

  • мала (до 2 кг) — 60 грн. Якщо ви відправляєте одяг, то при його відправці ви безкоштовно отримаєте пакети на 0,5 кг, 1 кг або 2 кг.
  • середня (до 10 кг) — 80 грн.
  • велика (до 30 кг) — 120 грн.

Тепер у тариф вже включена оціночна вартість для посилок до 500 гривень, тож додатково вона нараховуватися не буде. Для відправлень вартістю понад 500 грн оціночна вартість, як і раніше, буде рахуватися як 0,5% від вартості відправлення.

Вартість доплати за доставку посилок у села (по Україні) становитиме 20 грн.

Відправка документів

Відправка документів у фірмовому конверті у відділення складатиме 45 гривень.

Кілька посилок в одній накладній

Якщо ви відправляєте декілька посилок за однією експрес-накладною, то доставка кожної з них збільшиться на 10 грн. Посилка з максимальною вагою – за базовим тарифом по Україні, решта – за зниженим:

  • до 2 кг – 20 грн;
  • до 10 кг – 40 грн;
  • до 30 кг – 80 грн.

Спрощення тарифу доставки вантажів

Раніше клієнти сплачували за доставку вантажів за 30 кг по базовому тарифу доставки по України та додатково за кожен кг понад 30 кг.

Відтепер клієнт буде сплачувати тариф, який формується наступним чином: загальна вага вантажу (у кг) помножається на вартість 1 кг, яка залежить від зони доставки (дальності кінцевого населеного пункту).

Компанія скасовує розрахунок вартості доставки вантажів за параметрами або крайніми точкам пакування відправлення.

Тепер вартість за доставку буде нараховуватися виключно із урахуванням фактичної та об’ємної ваги самого вантажу та, як і раніше, за аренду пакувальних матеріалів для перевезення вантажу (флет-бокс, палетні борти).

Оновлення послуги зберігання палет, вантажів, шин та дисків

Тепер збільшується кількість безкоштовних днів зберігання для палет із 2 до 3 календарних днів, не враховуючи день прибуття. Для вантажів, автошин і автодисків кількість днів зберігання скорочуватиметься з 7 до 3, не враховуючи день прибуття, через обмежену площу відділень та велику кількість відправлень цього виду.

фото із відкритих джерел