Новий дитсадок вперше за 10 років будують у Дніпропетровську

Вже через рік на житловому масиві Лівобережний-3 у Дніпропетровську відкриється новий дитячий садок. Зараз їх тут 3, і вони переповнені. Місцеві мами не можуть працювати — вони постійно зайняті зі своїми малюками. Новий дитсадок-ясла прийме 220 діток.

дитсадок1

На 2,9 тисячі квадратів почалося будівництво. Люди в спецівках і білих та червоних касках снують по огородженій території. Високий дизель-молот, ласкаво охрещений роботягами «Граф Мамонов», з оглушливим стуком вбиває першу палю.

дитсадок2

«Тут на весь район — всього 3 дитсадки, — зазначив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Пруцаков. — Дітям місць не вистачає. Тому ми вирішили побудувати тут новий дитячий садок-ясла».

Новий дитсадок у Дніпропетровську будується вперше за 10 років. Він візьме 220 вихованців. У ньому відкриють 8 дошкільних та 4 ясельних групи. «Головна будівля — в два поверхи, — розповів представник компанії-генпідрядника Ярослав Шулик. — Стіни цегляні. У вікнах поставимо енергозберігаючі склопакети, щоб дітям було тепло. Побудуємо автономну котельню на альтернативному паливі. Зробимо 8 дитячих майданчиків для дошкільнят, 4 — для ясельної групи».

дитсадок3

Шум будівництва мешканців не лякає. Всі чекають — коли ж відкриється довгоочікуваний садок. Молоді мами з цікавістю заглядають за паркан. «У мене двоє діток — одному 5, іншому 2 роки, — каже Тетяна Чакалова, що живе на Лівобережному. — Старшого влаштували. А молодшенького не беруть — немає місць. Ви собі не уявляєте, як ми зраділи, коли дізналися, що новий садок відкриють. Велике дякую!».

дитсадок4
Заступник голови ОДА підкреслив, що будівництво дитсадка на Лівобережному – не одноразова акція: «Це тільки початок масштабного соціального проекту, що розпочав керівник Дніпропетровщини Валентин Резніченко. Попереду у нас ще багато роботи», — резюмував Володимир Пруцаков.

Добавить комментарий