Новий номер газети «Вісті Придніпров’я»  – тільки цікава інформація для наших читачів

Спека не відступає, але це не привід засмучуватись. Ми розкажемо вам про цікаві новини з життя України та міста. Ви дізнаєтесь, скільки коштуватимуть українцям наступні вибори Президента, які наслідки нещодавньої хакерської атаки та чи перейменують Дніпропетровську область.

Двадцять перша річниця Конституції України

Сучасна Конституція України була прийнята 28 червня 1996 року та  проголосила якісно новий статус особи, суспільства і держави, втіливши в Основному Законі національну ідею українського державотворення, визначила пріоритетні форми безпосередньої демократії, передбачила принципово нову систему державної влади і місцевого самоврядування, підбила підсумок у розвитку українського суспільства і держави та стала програмою їх подальшого оновлення.

Суспільство

У Дніпрі стартував «Козацький шлях»

В Україні любителі яхтового плавання вирушили в подорож по стопах запорізьких козаків. За тиждень шляху моряки подолають сотні кілометрів, відвідають військові бази і поспілкуються з сучасними козаками.

Ентузіазм львівських шахтарів

Державні vs приватні підприємства видобутку

Є у маленьких шахтарських містечок своя неповторна атмосфера. Мешканці таких куточків живуть за своїм особливим розкладом й зовні виглядають напрочуд спокійно, проте варто зазирнути їм в очі, як помічаєш, що там ховається тривога за тих, хто щодня вирушає на видобуток чорного «золота».

У Покрові відкрили  меморіальні дошки загиблим воїнам АТО

21 річниця Конституції України залишиться в пам’яті покровчан ще однією знаковою подією. За ініціативи міської влади на СЗШ№4, 6, НВК№1, було урочисто відкрито меморіальні дошки Почесним громадянам Покрова, воїнам, що загинули, захищаючи незалежність нашої держави.

Цікавинки

Один день із життя моделі

Напевно, кожна дівчина ще з дитинства мріє стати моделлю, вважаючи, що це робота – мрія . Але, переконавшись на власному досвіді, хочу внести певні корективи щодо цього. Недавно мені випала нагода на один день стати професійною моделлю і пережити ті найяскравіші моменти, які спіткають їх на думку соціуму.

Уроки доброти

Мурчики зігріють дитячі серця

У Дніпрі з’явиться котяча ігротека. Зокрема, планують залучати тварин для ігор із школярами. Це навчить дітей доброти та допоможе позбавитися психічних травм.

Цілющі рослини

«Вісті» пропонують своїм читачам більше дізнатися про корисні властивості кропиви дводомної. Ця пекуча рослина використовується окремо і в складі зборів для лікування багатьох захворювань.

Факт, але ексклюзивно

 Михайло Кублик: «Грузія – то жінка!»

Живописець, член Національної Спілки художників України Михайло Кублик створює картини, на яких можна побачити мальовничу природу нашої Батьківщини, її старовинну архітектуру: замки, храми. Чимало своїх робіт митець присвятив Катеринославу, його вуличкам, будиночкам. Це унікальні твори, наповнені любов’ю до рідної землі. Минулого року пан Михайло разом із мольбертом та пензлем вирушив у мандри чарівною Грузією. Результатом цієї подорожі стали кілька десятків дивовижних картин.

А також до вашої уваги місячний календар садовода, повна телепрограма, оголошення, цікавий сканворд та гороскоп для усіх знаків зодіаку, курйозні новини світу та оголошення. Не забувайте про рецепти від «Вістей» і цікаві історичні факти тижня.

Для того, аби завжди бути в курсі новини Дніпра, області та світу, приєднуйтесь до нас у соціальних мережах.
Instagram — https://www.instagram.com/visti.dpua/,

?Facebook — https://www.facebook.com/vesti.pridneprovia,

?ВК — https://new.vk.com/id372823491,

?Twitter — https://mobile.twitter.com/vistidnipо,

Нагадуємо, що триває передплата на «Вісті Придніпров’я», яку ви можете здійснити у будь-якому почтовому відділенні області?

Передплатний індекс: 41804
*вівторок, четвер (з ТV-програмою)
1 міс.- 18, 72 грн.
3 міс. – 55,46 грн.
6 міс. – 109, 22 грн.
12 міс.- 217, 24 грн.
Або у відділі передплати газети «Вісті Придніпров’я» за телефоном (056) 778-21-44 або електронною поштоюt.ovchatova@gmail.com