Новий номер «Вістей Придніпров’я» — це мікс цікавих та актуальних новин

Новий випуск «Вістей Придніпров’я» в останню неділю березня зібрав для вас події з життя України і Дніпропетровщини. Статті, репортажі, поради і багато цікавого —  вже у цьому номері!

Напередодні прямих ефірів проекту «Україна має талант. Діти» на телеканалі СТБ,  «Вісті Придніпров’я» поспілкувалися з народним шукачем талантів та найприскіпливішим суддею проекта Ігорем Кондратюком. В ексклюзивному інтерв’ю він розповів, чи зміг би сам взяти участь у талант-шоу, яких програм не вистачає українському телебаченню, яка країна найбільше вразила його як туриста, та про те, з якими проханнями до нього найчастіше  звертаються в соцмережах.

Життя міста і області

Новий міст у Дніпрі – що обіцяють. Незважаючи на удаване затишшя, ремонт на Новому мосту ведеться повним ходом. І навіть, як пояснили в мерії Дніпра, з випередженням графіка.

Візит на Дніпропетровщину дружини Президента Марини Порошенко.

Індекс демократичного розвитку. Наприкінці минулого тижня у прес-клубі ДОО НСЖУ експерти презентували результати дослідження Індексу демократичного розвитку областей України-2016, та розповіли, яке місце в загальнонаціональному рейтингу посіла Дніпропетровщина

Васильківська громада має багато талановитих людей.  Серед них і модельєр Анна Стецька. Своєю творчістю вона переконує, що дизайнер — це людина з нестандартним мисленням та нескінченними ідеями.

Запрошує весняний розмай. У Дніпропетровському Будинку мистецтв діє виставка акварелі «Весняний розмай». В експозиції представлено близько 120 робіт 40 професійних художників нашого міста та області. Усі експонати — дихають весною, ніжністю та красою!

«Jungleman» — музичний колектив з авторськими роботами, талановитими учасниками, десятком років творчості. А найголовніше — наш, дніпровський! «Вісті» поспілкувалися з двома учасниками групи — вокалісткою Світланою Перших і гітаристом Андрієм Поповим. Ми дізналися, які стилі музики об’єднав «Jungleman», де знімали професійний кліп, і участь в яких фестивалях найбільше запам’яталося музикант.

Спосіб життя впливає на сон. Сон — це природний процес відпочинку та відновлення організму. Навесні багато фахівців в сфері медицини спостерігають у своїх пацієнтів різні розлади сну. Адже саме в цей час року на тлі постійної зміни погоди і авітамінозу проявляються хронічні захворювання.

Також у номері телепрограма, спортивні та аграрні новини, оголошення, новини світського життя, історичні факти тижня що минає,  місячний календар та поради з садоводства, цікавий сканворд, гороскоп та рубрика про безпритульних тварин від «Вірності». Для тих, хто любить готувати – смачні рецепти від «Вістей Придніпров’я».

Еще больше интересной информации ищите на нашем сайте vesti.dp.ua

А также в социальных сетях:

Instagram — https://www.instagram.com/visti.dpua/,

Facebook — https://www.facebook.com/vesti.pridneprovia,

ВК — https://new.vk.com/id372823491,

Twitter — https://mobile.twitter.com/vistidnipо,

та Одноклассники — http://m.ok.ru/profile/587640379944

Действует подписка в любом почтовом отделении города и области

Подписной  индекс: 41804

*вівторок, четвер (з ТV-програмою)
1 міс.- 18, 72 грн.
3 міс. – 55,46 грн.
6 міс. – 109, 22 грн.
12 міс.- 217, 24 грн.
Или в отделе подписки «Вістей Придніпров’я» за телефоном (056) 778-21-44 или по электронной почте t.ovchatova@gmail.com