Новий номер «Вістей Придніпров’я» розповість вам про найголовніше

У новому номері газети «Вісті Придніпров’я» ви дізнаєтесь про дорогу для тварин в Україні, зменшення швидкості в населених пунктах та зміни у водійських посвідченнях.

День Гідності та Свободи: українці захистили свій демократичний вибір

21 листопада в Україні відзначили День Гідності та Свободи, згадали тих, хто віддав своє життя за свободу нашої Батьківщини та її шлях воз’єднання з європейською родиною, а також ушанували патріотів, які боронять кордони держави сьогодні. Дане свято відзначається вже кілька років поспіль.

У 1932-1933 роках Україна пережила страшну трагедію — Голодомор, який забрав мільйони людських життів. На підставі Указів Президента Леоніда Кучми № 1310/98 та Президента Віктора Ющенка № 431/2007 у четверту суботу листопада в державі відзначається День пам’яті жертв Голодомору.

Життя регіону

Сповідь бійця: «Якщо скаже держава: треба йти її захищати — піду знову!»

Сорокатрьохлітній Микола Володимирович Марченко народився в Дніпропетровську (тепер — м. Дніпро) у багатодітній сім’ї, в якій виховувалися п’ятеро синів і троє дочок. Із 1992 до 1994 року служив у повітряно-десантних військах (м. Болград, Одеський військовий округ). Далі було цивільне життя. А 18 червня 2015 року його мобілізували до Збройних Сил України. Пройшов курси в учбовому центрі на Яворівському полігоні Львівської області. Там навчили стріляти із гранатомета по макетах танків та бетеерів. А через три місяці направили на передову в Луганську область командиром гранатометного відділення.

Народний артист Козацька краю

Молодість — Поняття відносне. Хтось у «неглибокому» ще паспортному віці давно серед моральних покійніків прописався, а інший — душею молодий, коли вже й ноги не дуже слухають … 14 листопада вітали Дем`яна Книгу, режисера тамтешнього народного театру, з юнацьких 90-літтям.

Книга про «Заслужених»

Нещодавно в Дніпрі у видавництві «Журфонд» побачило світ унікальне видання, присвячене заслуженим автомобілістам та дорожникам області. Збірка отримала життя в рамках проекту серії книг «Заслужений»- значить кращий», що заснований у 2017 році.

Життя міста

Суперзупинки: від центру до околиць

Незважаючи на недавній скандал в місті з новими зупинковими комплексами, міська влада Дніпра продовжує наполегливо «осучаснювати» зупинки міського транспорту. До кінця року обіцяють облаштувати чергові 9 об’єктів, і на цьому зупинятися не збираються.

У Дніпрі заборонять вінки і огорожі

Слідом за забороною на синтетичну поминальну символіку в Дніпрі заборонили установку огорож і столиків на міських кладовищах, а також обіцяють повністю позбавити вулиці від нав’язливої ​​реклами ритуальних послуг.

Життя-буття

Містика в музеї: Мумія повернулася!

 «Неймовірно! Погляньте на цю жінку… Їй — тисячі років, а як добре збереглася…» — здивовано шепоче подрузі одна із гостей виставки. «Так.. так! Просто вражаюче, — схвильовано відповідає товаришка, і додає: — Але ж, дивись, вона була ще тою красунею, ця єгипетська панянка! Яке диво — побачити її нині!»

Кафе для старшокласників

Новий формат харчування у шкільних їдальнях – яким він буде?

Пенсійне забезпечення інвалідів

Статтею 30 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» визначено, що пенсія по інвалідності призначається в разі настання інвалідності, що спричинила повну або часткову втрату працездатності внаслідок загального захворювання (у тому числі каліцтва, не пов’язаного з роботою, інвалідності з дитинства) за наявності страхового стажу, передбаченого законодавством.

Золота осінь з Лесею Степовичкою

Під такою назвою в Дніпровському музеї «Літературне  Придніпров’я» відбувся творчий вечір відомої письменниці, заслуженого працівника культури України Лесі Степовички.

А також для вас цікавий кросворд, гумористична сторінка та оголошення. Завітайте на наш сайт vesti.dp.ua – там ви знайдете ще більше ексклюзивної інформації.

Для того, аби завжди бути в курсі новини Дніпра, області та світу, приєднуйтесь до нас у соціальних мережах.
Instagram — https://www.instagram.com/visti.dpua/,
Facebook — https://www.facebook.com/vesti.pridneprovia,
ВК — https://new.vk.com/id372823491,
Twitter — https://mobile.twitter.com/vistidnipо

Нагадуємо, що триває передплата на «Вісті Придніпров’я», яку ви можете здійснити у будь-якому почтовому відділенні області
Подписной индекс: 41804
*вівторок, четвер (з ТV-програмою)
1 міс.- 23,05 грн.
3 міс. – 67,75 грн.
6 міс. – 131,90 грн.
12 міс.- 261,20 грн.

або у відділі передплати газети «Вісті Придніпров’я» за телефоном (056) 778-21-44 або електронною поштоюt.ovchatova@gmail.com