Новий водовід забезпечить питною водою півтора десятка населених пунктів Томаківського району, – Валентин Резніченко

У Томаківському районі відкрили новий водовід. Він забезпечить питною водою півтора десятка населених пунктів. Масштабний проект реалізували в максимально стислі терміни державним і обласним коштом. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

вода1

«Цього року Дніпропетровщина активно впроваджувала інноваційні проекти. Ми розробляли мобільні сервіси і веб-сайти, переводили адмінпослуги в електронний вигляд. Однак у людей в районах області інші турботи – в будинках багатьох з них досі немає питної води. У сучасній і розвиненій області такої проблеми бути не повинно. Тому в 2015-му ми розпочали масштабну програму по забезпеченню сільських мешканців водою. Цього року її отримали 30 тисяч людей, а за два роки ця цифра досягне 70 тисяч», – зазначив Валентин Резніченко.

Один з наймасштабніших проектів року – третя черга водоводу в Томаківському районі. Його будівництво розпочали ще в 2010-му, але через недостатнє фінансування роботи зупинилися. Завершили довгобуд тільки цього року. Впоралися в максимально стислі терміни – за три місяці. Зараз це 24-кілометрова водна артерія, яка об’єднує Каховське водосховище, Томаківку і ще близько 15 населених пунктів району.

вода2

«Ми почали прокладати водовід в кінці вересня. Труби з поліетилену не піддаються корозії і вистоюють десятки років», – розповів представник підрядника Євген Голобородько.

Завдяки цьому проекту питну воду отримають близько 15 тисяч людей. У половини з них її раніше взагалі не було, у решти – з постійними перебоями.

вода3

«До будівництва цього водоводу у нас була велика проблема з водою, особливо влітку. Її не було по троє – четверо діб. Самі розумієте, що це таке: немає можливості помитися, приготувати їжу, випрати дітям. Привізна вода була дуже дорогою, – розповіла мешканка Томаківки Тамара. – Тепер для всього житлового сектора, райлікарні та шкіл проблема вирішиться».

Залишити відповідь