Об’їзна навколо Дніпра: як проходить будівництво (Фото)

На об’їзній навколо Дніпра завершують асфальтувати підходи до новозбудованого шляхопроводу та з’їзди з нього. Наразі підрядники укладають останній, третій, шар покриття. Будівництво добігає кінця – уже найближчим часом автівки виїздитимуть на запорізьку трасу без зайвих кілометрів через поля. Про це повідомили у прес-службі ДніпроОДА.

Роботи на об’їзній навколо Дніпра, які розпочалися наприкінці квітня, добігають кінця. Шляхопровід уже збудований і пройшов випробування. Тепер підрядники асфальтують підходи до нього та з’їзди. Незабаром виїзд на запорізьке шосе буде прямий і рівний. На об’єктз обласного бюджету виділили понад 40 млн грн.
«Покриття – у три шари. Наразі укладаємо останній. Загалом – 25 см, – зазначив інженер відділу техконтролю підрядної організації Артем Животов. – На ділянці працюють майже 40 одиниць. І це тільки вантажівок, які підвозять асфальтобетон. А ще – 10 катків та два асфальтоукладальники. Така велика кількість техніки – аби забезпечити невпинне асфальтування. Переконаний, якість дороги буде на високому рівні».

В основі транспортної споруди – понад півсотні балок, 270 залізобетонних плит, 250 м бордюрів та більше 100 м перил. Дорога через шляхопровід вже заасфальтована.
Наступна ділянка на об’їзній – 7-кілометрова дорога на аеропорт та Південний міст. Завдяки їй збільшитися пропускна спроможність доріг і за межі обласного центру вийде значна частина транзитного транспорту, переважно, вантажівок. Вартість робіт – майже 600 млн грн.

Перша черга Південного обходу була здана у 2011 році. Будівництво другої призупинили у 2014-му через брак фінансування.