Обладнання для маркування яєць від компанії «Домінанта»: яке вибрати

Яйця – один із найбільш поширених продуктів харчування в Україні. Його продають не тільки у великих супермаркетах чи торговельних центрах, а й на ринку або в маленьких магазинах. Вони відрізняються за розміром, вартістю, кольором – на ці моменти покупець завжди звертає увагу.

Принтер для маркування яєць входить до переліку необхідного обладнання на підприємствах, де мають справу із таким товаром. Перед придбанням споживач завжди вивчає властивості товару. Донести до нього основну й найважливішу інформацію дуже просто за допомогою умовних символів і знаків.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Які ключові вимоги до маркування

На прилавках магазинів та у торговельних центрах можна продавати тільки товари, що відповідають вимогам законодавства. Це підтверджують цифри, літери та інші зображення, які наносять на етикетку, упаковку або сам виріб. Під час придбання яєць звертають увагу на маркування, адже вони належать до продуктів, які швидко псуються.

Першочергово виробник вказує категорію – 0, 1 або 2 – а також тип товару, літерою «С» позначають столовий, «Д» – дієтичний. Решту необхідної для споживача інформації вказують уже на упаковці. На ній покупець побачить транспортне маркування та штрихкод для зчитування електронними пристроями під час ідентифікації.

Законодавство вимагає вказувати відомості про виробника: назву, адресу, контакти. Крім того, споживача цікавлять дата виготовлення, умови зберігання, терміни придатності. Важливо, щоб усі дані були розбірливими й зрозумілими, надрукованими читаємими літерами. Потрібно вибирати простий шрифт, чіткі логотипи, написи. Додатково на упаковці або етикетці вказують розмір яйця.

http://domino-kiev.com.ua/storage/files/filemanager/SEO%20TEXT/8.jpg

Асортимент пристроїв від компанії «Домінанта»

Щоб виконувати вимоги законодавства та повідомляти споживачеві всю важливу інформацію, знадобиться якісне обладнання. Це мають бути установки, які можна без проблем інтегрувати у виробничий процес. Важливо, щоб символи та зображення виходили чіткими, розбірливими, стійкими до вигорання та стирання.

Компанія «Домінанта» – офіційний представник британського виробника Domino UK Ltc. Пропонує різноманітні маркувальні машини, які підходять для різних компаній та умов виробництва, у тому числі агресивних. Для маркування яєць можна придбати такі типи устаткування:

  • дрібносимвольне каплеструйне. Це прості в управлінні пристрої, здатні створювати чіткі коди на високій швидкості. Мають зрозумілий інтерфейс, у якому не важко розібратися;
  • термотрансферне. Підходить для друку на гнучкій упаковці, відрізняється високою продуктивністю та відмінною якістю зображень;
  • термоструйне. Працює швидко, підходить для нанесення штрихкодів;
  • лазерне. Універсальні системи, здатні вирішувати завдання з маркування будь-якої складності.

Найбільшим попитом користуються маркіратори останнього типу. Вони не потребують частого й дорогого обслуговування, розраховані на довготривале використання.

Чому варто звернутися до компанії «Домінанта»

Фахівці розробили комплексні рішення для різних галузей промисловості. Вони допоможуть не тільки вибрати найкраще обладнання, а й інтегрувати його в загальний виробничий процес. Завжди використовують індивідуальний підхід, враховують потреби, обсяги та умови конкретного бізнесу.

У каталозі компанії «Домінанта» представлене обладнання для маркування від британського виробника Domino UK Ltc. Тут також можна придбати витратні матеріали, щоб забезпечити безперервний виробничий процес. Сучасні установки відповідають потребам будь-якого підприємства, працюють швидко, точно і забезпечують якісний друк.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!