Обвал мосту на Дніпропетровщині: рятувальники повідомили подробиці (Фото)

Вчора о 10.20 до Служби порятунку «101» від правоохоронців надійшло повідомлення, що у селі Олексіївка Нікопольського району, під час руху вантажного автомобіля «Iveco» автомобільним мостом через Олексіївську затоку Каховського водосховища, відбулось руйнування однієї з секцій мосту. Повідомляють в ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Представником ДСНС встановлено, що міст є частиною траси Н-23 Кропивницький – Запоріжжя. Його довжина складає 120м, а висота – 5м. Власником споруди є Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області. Внаслідок події загиблих та постраждалих немає. Поліцією організовано об’їзд автотранспорту через село Старозаводське Нікопольського району.

Станом на 19:00 особовим складом підрозділів ДСНС ваговоз розвантажено на 50%. Залишки вантажу перебувають у частині кузова, що занурена у воду. Подальше вилучення вантажу наявними засобами не можливо. Роботи призупинено. Враховуючи аварійний стан мосту, здійснити підйом вантажівки за допомогою наземних засобів, а саме великовагового крану, також не є можливим.

У найближчий час для вилучення автомобіля з води Службою автомобільних доріг у Дніпропетровській області планується залучення плавучого крану Нікопольського річкового порту. Проте для цього спочатку необхідно провести днопоглиблювальні роботи у гирлі затоки.

На 21 травня, для отримання експертного висновку щодо технічного стану мосту та можливості його експлуатації в подальшому, заплановано залучення представників проектних організацій. Проведення подальших робіт буде проходити за попереднім узгодженням з адміністрацією Нікопольського річкового порту та під керівництвом Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області.