Одна з вулиць Дніпра зміниться до невпізнаваності (Фото)

У Дніпрі триває комплексна реконструкція вул. Курчатова. Будівельники стали до роботи два місяці тому. Щоб вкластися у терміни та завершити об’єкт до кінця року, вони працюють у дві зміни. Реконструкція, яку тут проводять уперше за останні майже три десятиліття, буде одним із елементів якісного перетворення зовнішнього вигляду центральної частини Дніпра. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Нині на тротуарах тут майже зробили бордюри, вклали понад половину трамвайних рейок і понад 3,7 тис. кв. м залізобетонних плит дорожнього покриття для них. А ще – прибрали повітряні лінії та старі світильники. Дроти й комунікації «заховають» в опори ліхтарів. Під час робіт приведуть до ладу й невеличкий схил поруч із тротуарною частиною.

Також планують облаштувати територію біля вірменської Апостольської церкви Святого Григора Лусаворича, що є однією з найбільших у Східній Європі.

Крім цього, щоб зробити нові колії менш шумними та знизити рівень вібрації, замість старих рейок роблять залізобетонні конструкції. Механізми й самі кріплення, які використовують тут, застосовують лише у двох містах – Дрездені та Харкові. Технологія підвищує ремонтоздатність та збільшує гарантійні терміни служби. Залізобетонними плитами також зможе проїхати спецтехніка й машини швидкої допомоги. Далі робитимуть дорожнє покриття. Облаштують і велодоріжку.

Крім масштабних ремонтних робіт, на вулиці впорядкують зовнішню рекламу. Також тут уже прибрали низку кіосків. Найближчим часом демонтують і більшість незаконних яток біля будівлі автовокзалу. Крім цього, у планах – реставрація фасадів будинків.