Океанський лайнер вперше відправився в круїз по Арктиці

Через танення льодовиків туристам відкрився новий круїзний маршрут по Північно-Західному проходу в Арктиці, за яким американська компанія Crystal Cruises відправила океанський лайнер.

Про це повідомляє znaj.ua со ссылкой на Washington Post. Танення льодовиків в 2016 році досягло рекордних показників. Раніше цей регіон був недоступний для людини, але тепер тут з’являться заможні туристи.

У перший арктичний круїз відправився величезний океанічний лайнер під назвою Crystal Serenity. Туристи почали подорож з міста Сьюард на Алясці. Круїз триватиме 32 дні. Фінішним містом для туристів буде Нью-Йорк.

Океанський лайнер здатний взяти на борт майже 1100 пасажирів і ще екіпаж з 60 осіб. Його довжина становить 250 метрів в довжину. У нього 13 палуб і 535 пасажирських кают, а також казино, кінотеатр, шість ресторанів, басейни, фітнес центр і бібліотека. Ціна на квитки стартувала з 22 тисяч доларів, а найдорожчий продавали в 120 тисяч доларів.

У вартість не входять додатковий набір послуг. Це може бути поїздка на вертольоті або екскурсія по льодовику Гренландії. Туристи майже миттєво розкупили квитки. Компанія вже задумалася над організацією другого круїзу по арктичному маршруту.

Лайнер протягом усього маршруту, який є дуже небезпечним, супроводжуватиме науково-дослідне судно. Воно може прорубувати лід, а на його борту є пара вертольотів.

Нагадаємо, майже 50 років тому Північно-Західний прохід вважався практично непрохідним, а людині вперше вдалося його підкорити в 1905 році. Це досягнення належить норвезькому мандрівникові Руалю Амундсену.

Залишити відповідь