Олег Кужман: ефективна медицина – досвідчені фахівці і сучасне обладнання

Перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман зустрівся з колективом Кам’янської міської лікарні №7.

Це найбільший у місті багатопрофільний лікувально –діагностичний заклад. В стаціонарних відділеннях лікарні проходять щорічно лікування близько 19 тисяч хворих, з них майже 4 тис дітей.

Медики надають допомогу не лише мешканцям міста,   а й навколишніх сіл – за рік майже 3 тис хворих.

Ефективна медицина досвідчені фахівці і сучасне обладнання

Лікарня має першу акредитаційну категорію. В 2018 році національними експертами, які пройшли спеціальну підготовку за програмою ВООЗ-ЮНІСЕФ, була підтверджена оцінка дитячих відділень на відповідність статусу «Лікарня доброзичлива до дитини».

Нагальною проблемою лікарні залишається модернізація технічного обладнання. Олег Кужман взяв це питання на контроль. З обласного бюджету будуть виділені кошти на придбання сучасної апаратури для Кам’янської міської лікарні №7.

За останні роки у Кам’янському за сприяння обласної влади було реконструйовано амбулаторію загальної практики сімейної медицини №9.Створено необхідні умови для надання кваліфікованої медичної допомоги для восьми тисяч мешканців мікрорайону селища Будівельників, з яких півтори тисячі – діти. Багато лікувальних закладів отримали сучасне обладнання. Буде зведено нову амбулаторію  сімейної медицини.

– Якщо на першому етапі реформи системи охорони здоров’я в області  вдалося   створити ряд сучасних амбулаторій , надалі маємо зробити все  необхідне для того, щоб лікарні  вторинної ланки мали  необхідні умови для лікування хворих, – зазначив Олег Кужман.