Олег Кужман: Людська довіра. Спільна праця. Краще життя

Зустрічі Олега Кужмана з мешканцями Томаківського району були відзначені довірою людей, які відкрито говорили про ті зміни, які хотіли бачити найближчим часом у своєму житті. Ці зміни вони пов’язують з кандидатом у народні депутати України по виборчому округу № 40 Олегом Кужманом.

«Підтримуємо Кужмана, — говорить вчителька біології Добронадіївського НВК Валентина Тиндик. – Йому вдячні за те, що наших діток возять з околиць до школи новеньким автобусом. Олег Кужман не так, як інші — не вивчає стан справ, а діє, ми разом приймаємо рішення як змінити життя на краще.

На відміну від іншого кандидата, який після короткої зустрічі з добронадіївцями і назву села нашого переплутав. До його приїзду була Добра Надія, а в нього на фейсбуці фотка з нашими людьми, а село – перейменував. Якщо цей кандидат вже зараз нас переплутав і загубив, то в Києві й зовсім забуде, — щиро ділиться своїми враженнями вчителька – Ще мені подобається, що Олег Кужман, спілкується з нами відверто, відповідає на запитання, а не дивиться на нас зверхньо з величезних плакатів».

Валентина Тиндик

У Томаківці, Кисличуватому та Михайлівці виборці обговорювали з Олегом Кужманом, як змінити систему роботи медицини і систему пенсійного забезпечення. Мешканці підтримують нові законопроекти, які Олег Кужман вже готовий надати на розгляд нового парламенту.

Звертаючись до людей, Олег Кужман, зокрема, відзначив: «Хочу, щоб ми жили в країні здорової молоді, щасливих старичків і заможного середнього класу! Все старе набридло! Я хочу змінити країну раз і назавжди! Я хочу, щоб люди називали країну не «ця країна», а моя країна! Ляжу кістьми, але зроблю мою країну — країною щасливих людей! Вже бачу необхідність – в Солонянському, Томаківському, Криничанському районах, у містах Марганець та Кам’янське у будівництві та реконструкції 15 дитячих садків, 177 доріг, 13 шкіл, у освітленні 70 вулиць. На цьому моя робота не зупиняється, я і далі буду працювати над оновленням інфраструктури сіл, селищ та міст!».

Кужман_зустрічі

Олег Кужман –кандидат в народні депутати по виборчому округу № 40 (Солонянський, Томаківський, Криничанський райони, міста Марганець і частина Кам’янського) іде в Верховну раду, як безпартійний, допомагати Президенту. Олег Кужман — за мир і розвиток.