Олег Кужман: Мир і розвиток

Сьогодні весь день кандидат в народні депутати по виборчому округу № 40 (Солонянський, Криничанський, Томаківський райони, місто Марганець і частина міста Кам’янське) Олег Кужман зустрічався з мешканцями Кам’янського. Більшість з них знають його за результатами роботи.

«Ви багато зробили для нашого міста, — говорить підприємець Олена Шкурихіна, — я живу в Романково і дуже чекаю, коли мій онук піде до нового дитячого садка, який з’явився вперше у нашому селищі завдяки Вам. Так само як і спорткомплекс «Прометей» і багато інших нових об’єктів».

Людей цікавлять різні питання: молодь – пошук роботи, матусь – виплати на дитину, людей похилого віку турбує тема пенсій.

Олег Кужман має власний законопроект, щодо зміни системи пенсійного забезпечення, який відповідає сучасним європейським стандартам. Окрім того, для кандидата в народні депутати Олега Кужмана немає дріб’язкових проблем мешканців міста.

«Кам’янське поступово змінює обличчя, з’являються нові інфраструктурні об’єкти, але кожен хоче відчути зміни, які стосуються його вулиці, двору, будинку» — говорить кандидат.

 Особливо таких змін потребують мешканці п’ятиповерхівок, яким уже виповнилось понад півстоліття. Саме для них актуальним є розділ програми кандидата «Своя хата економна», який передбачає перехід на індивідуальну систему опалення, модернізацію відповідних мереж.

Мешканці селища Романково, під час зустрічі з кандидатом в народні депутати, висловлювали найбільшу турботу з приводу припинення воєнних дій на Сході України і становлення миру.

 «Люди просять одного, щоб депутати Верховної ради, коли сформується і почне працювати новий парламент, добилися миру. Бо без миру не буде розвитку. Я теж так вважаю. Людям потрібні не популістські лозунги окремих кандидатів, а мир і розвиток!» — сказав Олег Кужман.