Олег Кужман: школа – не лише храм науки, а і центр розвитку та дозвілля

Перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації ознайомився з реконструкцією Томаківського НВК «ЗОШ — ДНЗ» № 1. Це яскравий освітній заклад на мапі області.

Протягом п’яти останніх роки школа успішно працює з Корпусом Миру Сполучених Штатів Америки в Україні, а також є центром дослідно-експериментальної роботи за темою «Інтеграція змісту випереджаючої освіти в освітній процес», яка розпочалася у 2016 році і розрахована на найближчі п’ять років.

З 2016 року заклад є опорним в районі. Школа отримала нове оснащення в кабінеті хімії, фізики, біології, географії, математики, англійської мови. Та цього замало, – зазначив Олег Кужман. – Школа потребує реконструкції, сучасного облаштування навчальних, спортивних та ігрових зон.

Реконструкція також передбачає повну заміну покрівлі, комунікацій, утеплення фасаду та цілий комплекс робіт щодо благоустрою прилеглої території. Провести ці роботи планується за рік за кошти виділені з обласного бюджету.

В школі також впроваджується інклюзивне навчання для учнів з особливими потребами. Два роки тому в закладі відкрито дві дитячі дошкільні групи у кількості 40 чоловік, для яких за кошти обласного бюджету обладнано спальні, ігрові кімнати. Але необхідно більш комфортні умови. Тож для особливих діток буде працювати ліфт.