Олег Кужман: Томаківська школа потребувала термінової реконструкції

У розпалі реконструкція Томаківського НВК «ЗОШ – ДНЗ» № 1. Це яскравий освітній заклад на мапі Дніпропетровської області. Школа є центром дослідно-експериментальної роботи за темою «Інтеграція змісту випереджаючої освіти в освітній процес», яка розпочалася у 2016 році і розрахована на найближчі п’ять років. До того ж школярі і педагоги успішно працюють з Корпусом Миру Сполучених Штатів Америки в Україні. З 2016 року заклад є опорним в районі. Школа отримала нове оснащення кабінетів хімії, фізики, біології, географії, математики, англійської мови.

«Та цього замало. Школа потребувала термінової реконструкції, сучасного облаштування навчальних, спортивних та ігрових зон. Більше того, наша мета, щоб Томаківська школа мала власне яскраве обличчя і вражала новими підходами до навчання і виховання дітей» — зазначив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман.

Реконструкцію розпочали з  повної заміни покрівлі, комунікацій, потім – утеплення фасаду та цілий комплекс робіт щодо благоустрою прилеглої території. Провести ці роботи планується за кошти, виділені з обласного бюджету, протягом року.

В Томаківській школі навчається 567 дітей. В цьому навчальному закладі впроваджується інклюзивне навчання для учнів з особливими потребами. Два роки тому в закладі відкрито дві дитячі дошкільні групи у кількості 40 чоловік, для яких за кошти обласного бюджету обладнано спальні, ігрові кімнати. Але необхідно більш комфортні умови. Тож для особливих діток буде працювати ліфт.

Як зазначила директор школи Тамара Філь: «Ми прагнемо виховати достойних синів і дочок України, справжніх патріотів, які мають активну громадянську позицію і люблять свій рідний край».