Олег Кужман: Виборці 40 округу – моя команда

Олег Кужман , кандидат у народні депутати по 40 виборчому округу (Криничанський, Солонянський, Томаківcький райони, місто Марганець і частина Кам’янського) зустрівся з мешканцями Криничок.

Люди  підходили до кандидата на вулиці, щиро віталися і невимушено спілкувалися, бо знають Олега Кужмана не з барвистої реклами , а за результатами роботи. Оновлена сучасна площа, яка стала окрасою Криничок,  яскравий тому приклад.

За ініціативи і підтримки  Олега Кужмана капітально відремонтовано амбулаторію первинної медицини і закінчується будівництво амбулаторії сімейного типу з житлом для  лікарів, продовжується  капітальний ремонт опорної школи у Божедарівці. І цей перелік можна продовжити. Олег Кужман  має чітку позицію допомагати у всьому територіальним громадам .

Олег Кужман виборці 40 округу моя команда

«Я підтримую Олега Кужмана, — бо він добре розуміє як сьогодні змінити наше життя на краще, — говорить методист дитячого садка «Сонечко» Алла Перекіпська, — і його справи свідчать про те, що він людина слова. Олег Кужман говорить з нами однією мовою, знає, як покращити систему дошкільного виховання  на державному рівні. Впевнена, що це буде по-справжньому народний депутат, з яким матимемо змогу спілкуватися не раз на п’ять років, а постійно, адже вже запропонував нам обрати від Криничанської громади свого помічника».

Безперечно, все, що вдалося зробити – то лише початок. Бо не всі проблеми соціального розвитку села можна вирішити на обласному рівні. Взяти хоча б, так звану, медичну реформу. Ну ніяк не приживається у сільській місцевості електронний рецепт, не можна допустити масове закриття фапів. Та й саме слово «реформа» викликає супротив населення і медичних працівників, бо те, що красиво написано на папері не завжди працює на практиці.

Олег Кужман виборці 40 округу моя команда_1

«Олег Кужман достеменно знає проблеми нинішньої системи охорони здоров’я. Відстоював інтереси медиків на обласному рівні , як депутат обласної ради» — говорить головний лікар Криничанського центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Здохленко.

Завдяки коштам з обласного бюджету в Криничанській  лікарні з’явився новий рентгенапарат, те саме можна сказати і про інші лікувальні заклади . Та в першу чергу  потрібен новий закон «Про охорону здоров’я»,  яким гарантовано розвиток  усіх ланок медицини, в тому числі  й районних лікарень, які останнім часом в результаті «реформування» опинилися на межі існування.

Хтось з кандидатів сьогодні лише знайомиться з особливостями округу, хтось проводить масові концерти за участю зірок у свою підтримку, Олег Кужман працює напряму з людьми, бо саме люди – його команда.