Олександрі Кутас перехожі пропонують гроші

Про це перша українська модель з обмеженими можливостями розповіла учасникам «Фестивалю  Рівності».  Він відбувся 16 липня 2016 року в центрі конференцій «Parle».

Ця подія присвячена скривдженим людям: вимушено переміщеним особам, ЛГБТ-людям, жінкам, які страждають від домашнього насильства, представникам національних меншин, людям  з обмеженою мобільністю. Основний меседж фестивалю – почути цих людей і спробувати допомогти їм.

В дискусії «Кому потрібне суспільство рівності?» Олександра Кутас виступила за рівність можливостей. Модель мріє про те, аби всі люди з обмеженою мобільністю могли досягти значних висот, незважаючи на свій фізичний стан. Вона безмежно вдячна своїм батьками, адже вони понад усе хотіли, щоб їхня дівчинка  жила повноцінним життям, й зробили для того все, що було у їхніх  силах. Проте, не усім так щастить.  Люди залишаються сам-на-сам зі своїми проблемами і страждають усе життя.

«Зазвичай, усі, хто бачать людину-інваліда, відразу думають, що то якийсь жебрак. Це дуже образливо й сумно. Ви не повірите, та навіть зі мною одного разу сталося подібне. Я прогулювалася містом, коли до мене підійшов чоловік і запропонував гроші. При чому, сума була достатньо принизливою, якщо чесно…»,  — з усмішкою розповідає Олександра.

Також на «Фестивалі Рівності» гості  мали змогу розгледіти фотовиставку Олександри Кутас. Це фотопроект, що має назву «Розірви свої ланцюга», ідея якого належить українському фотографу Андрію Саримсакову. Цей  фотопроект  був успішно  представлений на 37-му Українському тижні моди в Києві.

Анна Войт 

Добавить комментарий