Основна автодорога Магдалинівського району нарешті відремонтована

Вперше за третину століття отримала якісний асфальт вулиця Центральна селища Магдалинівка – основний автошлях району. Загалом за останні два роки на Дніпропетровщині відремонтували понад 300 комунальних доріг, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Цьогоріч у містах і селах області плануємо оновити майже 160 шляхів. Робимо акцент на капітальному ремонті. Головна вимога до підрядників – якість. В іншому випадку всі дефекти будуть ліквідовувати власним коштом», – зазначив Валентин Резніченко.

Оновлена автодорога Магдалинівки, зауважив селищний голова Володимир Найко, має велике значення: вздовж неї розташовані установи та заклади, послугами яких користуються мешканці практично всього району.

«Дорога була збудована 35 років тому. Весь цей час ми переважно латали на ній ями — з місцевого бюджету щорічно витрачали на це до 200 тисяч гривень. Але, ясна річ, то було неефективно, тож звернулися за допомогою до ДніпроОДА. Ніхто не очікував, що Центральна так зміниться», – розповів Володимир Найко.

Ремонтні роботи на головній вулиці Магдалинівки тривали два місяці. Нині з новим покриттям – майже 40 тисяч квадратних метрів дороги.

«Раніше їдеш по ній, як на бричці. А тепер вулиця стала рівною, без вибоїн та «гармошок», – розказав місцевий мешканець Сергій Поліщук.

Різницю між тим, що було та стало, відчув і водій Олег Бондаренко.

«Щодня їжджу Центральною на роботу. Отримую тепер море задоволення – вулиця стала класною! Розмітка свіжа, пересуватися зручно», – поділився чоловік.