У Дніпрі пройшов творчий вечір відомого журналіста

Справжній майстер слова Леонід Бройтман упродовж 25 років працює журналістом та гордо прославляє рідне місто Кам’янське. На честь його професійного ювілею зібралися друзі та колеги.

Творчий вечір відбувся у Дніпровському Будинку мистецтв. Його директор Валентина Слобода розповіла, що проект під назвою «Творчі зустрічі з журналістами» дуже цікавий. За її словами, Леонід Бройтман – доволі багатогранна людина: він не тільки професійний журналіст, але й спорт­смен із кайт-флаїнгу (запуск повітряних зміїв. – Прим. ред.).

Своєю чергою, Леонід Бройтман шанобливо звернувся до усіх гостей та гордо розповів про свою професію: «Журналіст – це особлива професія. Журналістика існує для того, аби показувати світ справжнім. Пам’ятаю, коли у школі ми писали твір на тему «Ким я хочу стати», несподівано для себе я написав, що буду журналістом».

Піаніст та лауреат міжнародних конкурсів Артур Нікулін розповів, що уже не перший десяток років спілкується з ювіляром. «З Леонідом ми познайомилися у 1999-му. Крім того, що я – музикант, також кандидат у майстри спорту з шашок, а Леонід Бройтман – віце-президент Всеукраїнської федерації шашок. Отже, у нас із ним є спільне захоплення. Для мене Леонід став певним символом Кам’янського: його знає усе місто. З цього приводу ми жартуємо, що Леонід Бройтман – народний «мер» міста»,- зазначив Артур Нікулін. Загалом усі друзі та колеги журналіста зійшлися на тому, що Леонід Бройтман – це людина, яка зробила себе сама, завдяки своїй щирій та відданій праці.

Маргарита Сопільняк,

фото автора