«Паспорт» росії – загроза для держави та кожного українця

На тимчасово окупованих територіях росія намагається проводити насильницьку паспортизацію та нав’язати ворожі документи громадянам України.

Це – один з інструментів незаконної спроби анексувати українські землі. А ще порушення норм міжнародного права та небезпека для кожного, хто отримує такі «документи». Чим загрожують мешканцям російські «паспорти» – далі.

Російський «паспорт» не забезпечить виживання чи порятунку. Втрат від його отримання значно більше, ніж користі.

Цей документ – підстава для мобілізації до ворожої армії. Громадяни працездатного віку ризикують потрапити до військ окупантів.

Отримавши російській «паспорт», мешканці стають безправними. Окупанти розцінюють це як капітуляцію. Наявність ворожого документу – загроза бути депортованим та стати «людським ресурсом» для заселення депресивних районів Сибіру, Зауралля, Далекого Сходу.

Навіть в країні-агресорі документ, виданий на тимчасово окупованих територіях,  вважається неповноцінним. Його зовнішній вигляд відрізняється від паспорту, який мають громадяни на території рф. «Паспорт», виданий на ТОТ, не дає тих самих законних прав, які мають росіяни.

Через військову агресію рф проти України, у світі непривітно ставляться до росіян. Тож володарі російського «паспорту» стануть «вигнанцями» у багатьох країнах.

Видача «паспортів» рф на тимчасово окупованих територіях України – це підрив державного суверенітету. Спроба знищити українську державу. Тільки-но кількість громадян на ТОТ  із російським документом перевищить кількість громадян із українським паспортом, росія запустить механізм «референдуму».

 фото: з відкритих джерел