Павлоград на вершині світового кікбоксингу: спортсмени здобули найвищі нагороди

В Абу-Дабі завершився Чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO, який цього року зібрав понад 2000 учасників зі 150 країн світу. Серед переможців — двоє спортсменів із Павлограда, Богдан Ситник та Гліб Мазур, які здобули титули чемпіонів світу і привезуть додому дві золоті медалі.

Павлоградці виступали у складі збірної України, яка посіла третє загальнокомандне місце, виборовши загалом 8 золотих медалей. Дві з них — заслуга саме спортсменів із Дніпропетровщини.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Про успіхи повідомив Богдан Ситник на своїй сторінці у Facebook. Він розповів, що на шляху до чемпіонського титулу провів чотири напружені поєдинки, здолавши суперників із Хорватії, Великої Британії, Північної Македонії та Чорногорії.

Чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO_Павлоград

Гліб Мазур також переміг у чотирьох поєдинках у розділі К-1 (63,5 кг), впевнено обійшовши спортсменів із Польщі, Латвії, Узбекистану та Франції.

Чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO_Павлоград

Тренують чемпіонів заслужений тренер України Володимир Єрьомін та заслужений майстер спорту Олександр Українець.

Олексій Ковальчук

фото із Facebook-сторінці Богдана Ситника

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *