Педагог із Дніпропетровщини став лауреатом всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Визначили переможців всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». У номінації «Захист Вітчизни» одним із лауреатів став педагог із Кам’янського. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Учитель року» – конкурс для кращих представників професії педагога. Він об’єднує відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань учителів. У номінації «Захист Вітчизни» серед лауреатів – викладач із Кам’янського Сергій Лоза», – розповіли в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

Сергій Лоза викладає предмет «Захист Вітчизни» у гімназії №11 міста Кам’янське. У професії чоловік уже 30 років. Учитель підтримує ідею «свободи навчання»: коли школярі не бояться помилитися, вільно обговорюють проблеми, взаємодіють один з одним. Більше про викладача тут.

Кращих педагогів обрали в п’яти номінаціях: «Географія», «Захист Вітчизни», «Французька мова», «Учитель інклюзивного класу» та «Основи здоров’я». Фіналістами конкурсу стали 12 людей із різних регіонів.