Перша міська лікарня Павлограда матиме власну хірургію

У міській лікарні №1 Павлограда незабаром відкриється відділення хірургії одного дня. У квітні має закінчитися ремонт у відведеному для цього приміщенні і воно запрацює.

Перша лікарня розташована у зручному місці – на вул. Шевченка, тобто у самому центрі Павлограда, куди швидко і легко дістатися з різних частин міста. Мешканцям західної, північної та південної околиць  вже не потрібно буде заради не складних операцій їхати через усе місто до лікарні №4, базовий медичний заклад столиці Західного Донбасу, де нині міститься повноцінне хірургічне відділення.

Рішення про відкриття відділення хірургії одного дня у першій лікарні ухвалили депутати Павлоградської міськради на лютневій сесії і виділили понад 100 тис. грн. на ремонт, який розпочався того ж місяця.

Прес-служба міськвиконкому повідомила, що на днях у лікарню навідалися мер Анатолій Вершина, народний депутат України Артур Мартовицький, депутат облради Микола Пономарчук, щоб оглянути зроблене. Головний лікар Сергій Олійник доповів їм, що у квітні ремонт мають закінчити. І тоді цей медичний заклад зможе надавати хірургічну допомогу мешканцям Шахтобуду, Приточилівки, Соснівки, РТС, ім.18 вересня та інших мікрорайонів міста.

 Ігор Захарук

Для довідки

До складу першої міськлікарні Павлограда входять стаціонар на 120 ліжок з терапевтичним, неврологічним, психіатричним та педіатричним відділеннями, денний стаціонар на 75 ліжок та консультативно-діагностичний центр (399 відвідувань за зміну)

Добавить комментарий