Перший реєстр демобілізованих воїнів АТО створюється на Дніпропетровщині, – Валентин Резніченко

Першу в Україні базу даних з повною інформацією про демобілізованих воїнів створює Центр допомоги учасникам АТО та їх сім’ям при Дніпропетровській облдержадміністрації. Тепер жоден боєць, жодна його проблема не загубляться. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У базі даних детальна інформація про кожного воїна: ПІБ, адреса, контактний телефон, склад сім’ї, де і коли проходив службу і так далі. Окрема вкладка «звернення», в ній дата звернення воїна в Центр допомоги, реєстраційний номер, статус проблеми – вирішена чи ні.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Дніпропетровщина першою створює таку базу, – зазначив Валентин Резніченко. – Вона допоможе нам не упустити жодної проблеми воїнів. Ми вносимо в базу інформацію про те, з якими питаннями звернувся атошник і які з них вже вирішені. Більше того, ми знаємо, наприклад, що воїн має право отримати пільги, навіть якщо він про них не просив. Тому можемо працювати на випередження і по-справжньому допомагати нашим захисникам».

У базі даних вже є інформація про 2,4 тисячі воїнів АТО. База постійно поповнюється, адже щодня до Центру допомоги звертаються від 50 до 100 демобілізованих бійців. За минулий тиждень їх було більше 200. Щоб заповнювати реєстр було зручніше, Центр підготував спеціальні анкети для атошників. Всього в Дніпропетровській області зараз – 8817 демобілізованих.

Дніпропетровщина ще влітку першою в Україні відкрила Центр допомоги учасникам АТО та членам їх сімей. Сьогодні його представництва є у всіх 22 районах області.

Центр працює з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00 за адресою: Кірова, 1 (Дніпропетровська облдержадміністрація), каб. 105.Тел. 742-86-62.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь