Перший у світі міжнародний конкурс золотих рибок відбувся у Китаї (фото)

Перший Всесвітній конкурс золотих рибок пройшов в місті Фучжоу, адміністративному центрі провінції Фуцзянь в Південно-Східному Китаї. У ньому взяли участь три тисячі прекрасних «виконавиць бажань» з 14 країн світу, які вперше змагалися в красі на International Goldfish Championship, повідомляє «День».

Судді оцінювали учасниць за шістьма основними параметрами: вага, довжина, колір, форма, граціозність і манера плавання. Всі конкурсантки були поміщені в спеціальні білі чаші, члени журі по черзі підходили до кожної рибки, вимірюючи необхідні показники. Всього було 12 номінацій, серед яких «найважча рибка», «найдовша рибка» та інші.

Переможницею конкурсу стала золота рибка вагою 3,9 кг, яка підкорила суддів тим, що, незважаючи на свої гігантські розміри, плавала дуже майстерно.

Конкурс не випадково пройшов саме в цій країні, адже Китай славиться тим, що нащадок золотої рибки, срібний карась, був одомашнений саме тут. Протягом століть китайці займаються розведенням золотих рибок, для багатьох це прибутковий бізнес.