Перший в області коворкінг для IT-студентів відкриється наприкінці жовтня

Ремонт в приміщенні майбутнього коворкінг центру для студентів-айтішників виконано приблизно на 50%. Зовсім скоро воно заповниться юними програмістами. Вони будуть тут вчитися, працювати, обмінюватися досвідом і знайомитися з майбутніми роботодавцями.

Коворкінг розташувався у гуртожитку Національного гірничого університету, на Карла Маркса, 17. «Він поруч з вишами. Студентам буде зручно приходити сюди, щоб обмінюватися досвідом, спілкуватися з фахівцями і робити перші професійні кроки», — зазначив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Олексій Полторацький.

Для цього тут створять всі необхідні умови: потужна мережа WiFi, швидкісний Інтернет, екрани для презентацій. Приміщення розділене на три зони: простір для роботи, місце для семінарів і так зване IT-кафе, в якому можна просто поспілкуватися, випити кави або обговорити майбутній диплом.

Олексій Полторацький підкреслює — це перший в області коворкінг для студентів. Підтверджують це і самі айтішники: «У Дніпропетровську є подібні місця. Але вони розраховані на досвідчених спеців, а тому платні. Ми ж створюємо абсолютно безкоштовний простір, з усім необхідним, щоб студенти могли зростати професійно. Ідею запропонувала команда керівника Дніпропетровщини Валентина Резніченка, і ми з радістю відгукнулися», — зазначив представник громадського об’єднання «IT Рух Дніпро» Валентин Кожевников.

Зараз на 350 квадратних метрах метушаться робітники — шпаклюють, встановлюють санвузли, проводять електромережі. Але це ненадовго. Половину ремонту зробили за три тижні. З такими темпами коворкінг незабаром прийме перших гостей. «Тут з комфортом зможуть працювати сто студентів. Під час семінарів та майстер-класів коворкінг вмістить до 180 осіб», — зауважив Олексій Полторацький.

Добавить комментарий