Петро Порошенко хоче припинити вантажне сполучення і товарообіг з Кримом

Президент Петро Порошенко пропонує Кабміну вивчити можливість припинення вантажного автомобільного й залізничного сполучення, а також товарообігу з окупованим Кримом в обидва напрями. Про це йдеться у відповідному листі Петра Порошенка до прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, повідомляє  прес-служба Президента.

«Президент України звернувся до Прем’єр-міністра України з листом, в якому запропонував невідкладно утворити робочу групу для всебічного аналізу питання щодо припинення вантажного транспортного сполучення та припинення товарообігу з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим (в обидва напрями) та підготовки проекту відповідного рішення», — йдеться у повідомленні прес-служби.

Глава держави у листі від 4 листопада також пропонує забезпечити тимчасове припинення вантажного автомобільного й залізничного сполучення з тимчасово окупованою територією в обидва напрями.

Президент наголошує, що одним із пріоритетних завдань органів державної влади на сьогодні є визначення моделі подальших відносин України з тимчасово окупованою територією АР Крим.

«Останнім часом суттєво загострилося протистояння між громадськими активістами та окупаційною владою Криму. Порушено низку кримінальних справ проти ініціаторів торговельної блокади Криму. Ініціатори безстрокової акції блокування поставок українських товарів на Кримський півострів, яка розпочалася 20 вересня цього року, вимагають повністю припинити торговельні відносини з окупованою територією», – аргументує у листі Петро Порошенко необхідність припинення вантажного транспортного сполучення з АРК.

Добавить комментарий