Під виглядом соцдопомоги жителька Дніпропетровщини обікрала пенсіонерів

23-річна жителька Дніпропетровської області обкрадала пенсіонерів під виглядом соціальної допомоги. До майнових злочинів вона залучила трьох знайомих. Потенційних жертв вони підшукували у різних регіонах — на території Харківської, Київської та Дніпропетровської областей.

Так, вони заволоділи коштами на суму майже 1,8 мільйона гривень.

Фігуранти представлялися працівниками соціальної служби та пропонували отримати продуктові набори з грошами. Але уточнювали, що мають з собою тільки купюри великого номіналу, тому люди мали дати їм решту. Після виявлення місця зберігання коштів, відвертали увагу пенсіонерів та викрадали їх заощадження.

У разі викриття або опору з боку потерпілого застосовували до господаря фізичну силу. Ба більше, один зі зловмисників щоразу знаходився біля помешкання громадян, щоб попередити спільниць у разі небезпеки, повідомляє dp.informator.ua. 

Виявилося, що шахраї причетні до численних фактів крадіжок. Їм повідомили про підозру. Наразі до суду скерували обвинувальний акт відносно чотирьох учасників угруповання з кваліфікуючою ознакою “скоєно в складі організованої злочинної групи”.

Фото : з відкритих джерел