Підозра на COVID-19 та інсульти: як працюють “швидкі” Дніпропетровщини

Цьогоріч «швидкі» області виїжджали на виклики майже 300 тис разів. Екстреної медичної допомоги потребували люди з інсультами та інфарктами, поранені бійці. Бригади вирушали і до пацієнтів із підозрою на COVID-19. Про це повідомив директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги Радій Шевченко.

«Від злагодженої роботи всіх членів бригади «швидкої» інколи залежить порятунок людського життя. Наші лікарі та фельдшери постійно відточують навички на тренінгах, – розповів директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги Радій Шевченко. – В умовах пандемії робота медиків більш напружена та виснажлива. Проте завдяки високому рівню професіоналізму наших фахівців пацієнти отримують екстрену допомогу вчасно та у повному обсязі. З початку 2020-го бригади «швидких» вирушали за викликами майже 300 тис разів», – зазначив директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги Радій Шевченко.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Понад 1,1 тис разів «швидкі» області виїжджали до пацієнтів з інфарктами, 626 – із підозрою на коронавірус. Фахівці надали медичну допомогу 46-ти породіллям.

Бригади доставили до лікарень 128 поранених бійців. Їх привозили з аеропорту та залізничного вокзалу в Дніпрі, а ще – з прикордонних із Донеччиною сіл.

Загалом медики «швидких» доставили до лікарень понад 87 тис пацієнтів.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!