Підприємцям Дніпропетровщини допоможуть розібратися в тонкощах роботи з Prozorro

Як увійти на багатомільярдний онлайн-ринок та отримувати замовлення від держави? Відповідь на це питання підприємці області отримають в Дніпропетровській ОДА. Для бізнесменів проведуть круглий стіл по роботі в Prozorro. Розібратися в перевагах та тонкощах системи електронних держзакупівель допоможуть спеціальні гості з Міноборони, Мінінфраструктури та Нацради реформ.

«Щодня область реєструє у Prozorro до 200 лотів, на сьогодні їх вже понад 13 тисяч на майже 422 млн. гривень. Планова економія бюджетних коштів – близько 46 млн. гривень, — розповів керівник ОДА Валентин Резніченко. — Наша мета – щоб всі підприємці Дніпропетровщини працювали в Prozorro. Для них – це можливість розвиватися, для бюджету – заощаджувати кошти. Переваги електронних закупівель пояснюємо підприємцям під час зустрічей в ОДА. Наш досвід переймають й інші регіони. Своїми знаннями та здобутки область поділилася на всеукраїнському Форумі з Prozorro».

Під час зустрічі в облдержадміністрації підприємцям розкажуть, як долучитися до величезного електронного ринку. Кожен зможе поставити питання спеціальним гостям. До ОДА завітають адміністратор електронних закупівель Міністерства оборони України Анастасія Ковальова, радник Міністра інфраструктури України Андрій Мотовиловець та проектний менеджер реформи закупівель Національної ради реформ Христина Гуцалова.

Щоб потрапити на захід, необхідно зареєструватися за посиланням. Зустріч відбудеться 8 квітня о 14:00 у великому залі на 1-му поверсі Дніпропетровської ОДА. Адреса: пр. Поля, 1 (колишній пр. Кірова).

Prozorro – це система електронних торгів, які відбуваються в режимі он-лайн. Спочатку через неї можна було укладати угоди до 200 тис. гривень на товари й послуги і до 1,5 млн. гривень – на роботи. Відсьогодні для центральних органів виконавчої влади та деяких компаній це обмеження вже зняли. Решта зможе проводити публічні закупівлі без обмежень з 1 серпня 2016 року. Це передбачено Законом «Про публічні закупівлі».

Добавить комментарий