Підприємець Дніпропетровщини – перший на торгах Міноборони

Більше сотні підприємств України брали участь в лютневих онлайн торгах Міноборони. У двох із семи лотів перше місце зайняла компанія Дніпропетровщини, ще по двох вийшла на друге місце. Замовлення від Міноборони для наших підприємств – це робота для жителів регіону, надходження до бюджетів міст і області, кошти на дороги, дитсадки, лікарні.

«Ми очікуємо, що Дніпропетровський бізнес активніше братиме участь у всеукраїнських торгах. У бізнесменів є шанс отримати багатомільйонні замовлення по всій Україні. Для підприємств — це можливість розвиватися, для регіону — отримувати додаткові надходження до бюджету. Вже сьогодні наші підприємці — серйозні конкуренти на всеукраїнському ринку. У двох із семи торгів Міноборони в лютому перше місце зайняла компанія Дніпропетровщини. І ми продовжуємо навчати підприємців тонкощам роботи в системі електронних торгів. Щомісяця в стінах ОДА проводимо семінари для підприємців з особливостей роботи в ProZorro», — зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
У лютому Міністерство оборони України провело 7 торгів — шукали підприємство, яке готуватимуть їжу для української армії. Дніпропетровська компанія, яка організовує харчування в багатьох школах регіону, посіла перше місце в двох з них.
За процедурою торгів остаточного переможця оголосять 20 березня. Компанія-переможець буде годувати військових в 11 областях України: Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Волинській, Харківській, Донецькій та Луганській. На це Міністерство оборони виділить понад 430 млн. грн.
ProZorro — це система електронних торгів. Згідно з новим законом про державні закупівлі з 1 квітня на неї переходять всі держоргани України. Все доступно і прозоро, кожен в режимі онлайн може подивитися, які торги проходять, скільки учасників, що вони пропонують. ProZorro — відмінний спосіб боротьби з корупцією в державних закупівлях. За розпорядженням глави області Валентина Резніченка Дніпропетровська облдержадміністрація перейшла на цю систему в серпні 2015 року.
Зараз в Дніпропетровській області в ProZorro зареєстровано понад 10,8 тис. лотів майже на 358 млн. гривень. Планова економія — 39 млн. гривень.

Добавить комментарий