Після модернізації Ляшківська школа буде енергоефективною

У Ляшківці реконструюють школу, якій вже понад сорок років. У навчальному закладі утеплюють фасад – він буде не тільки енергоефективним, а й яскравим.

Про це повідомляє прес-служба Дніпрпоетровської облдержадміністрації.

«Розвиток освіти однин з головних пріоритетів держави. Аби вчитися дітям було комфортно та цікаво, на Дніпропетровщині реконструюємо понад 30 шкіл. Навчальні заклади із сірих перетворюємо на яскраві – щоб на уроки хлопці та дівчата йшли з гарним настроєм. Такою буде і термомодернізована Ляшківська школа», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації.

Школі у Ляшківці вже понад 40 років. Учителі розповідають: у застарілій будівлі взимку було так холодно, що діти на уроках сиділи у верхньому одязі.

«Мало того, ще й грибок з’явився, – бідкається директор школи Вадим Кисличний. – Дуже чекали на термомодернізацію. Це і турбота про здоров’я дітей, і економія бюджету».

Дети в школе Ляшковка

Перетворювати на енергоефективну школу почали у 2016-му. Замінили дах та вікна, у столовій – модернізували систему опалення. Цьогоріч – взялися за фасад.

«Утеплення фасаду ми б своїми силами не подужали. Та допомогла Дніпропетровська облдержадміністрація. Нині роботи – на фініші», – розповіла в.о. секретаря Ляшківської громади Анна Постольник.

Жовтий, помаранчевий, зелений та блакитний – такими яскравими кольорами школа  зустрічає учнів. З центрального входу будівлю вже встигли пофарбувати.

«Тепер у школі буде тепло. До того ж раніше вона була звичайна, а нині яскрава! Приходити на навчання стало веселіше», – поділився учень 11 класу Ігор Малик.

У Ляшківській школі навчається майже 200 дітей.