Післявоєнна адаптація: понад дві сотні демобілізованих оздоровилися в санаторіях України з початку року

Свіже повітря, комплекс терапевтичних процедур, мінеральна вода – у таких умовах покращують здоров’я бійці АТО. Вони адаптуються до мирного життя у здравницях України. З початку року зміцнили здоров’я понад 200 демобілізованих Дніпропетровщини. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Ми приділяємо чимало уваги соціалізації бійців. Влаштовуємо для них освітні курси, урізноманітнюємо дозвілля, направляємо на оздоровлення. Кожен учасник АТО має право на лікування та психологічну реабілітацію. Оздоровчий курс демобілізовані проходять у здравницях України – від Львова до Одеси. Путівки безкоштовні. Цьогоріч уже відпочили та покращили здоров’я понад 200 військовослужбовців області», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

На сьогодні санаторно-курортне лікування пройшли близько 100 АТОшників регіону, психологічну реабілітацію – 122. Бажаючих пройти відновлювальний курс – близько тисячі. Путівки, які забезпечуються державним коштом, надійдуть найближчим часом.

На курортах Дніпропетровської, Одеської, Харківської, Львівської, Чернігівської, Київської та інших областей України військові відновлюють сили за допомогою мінеральної води, масажу, фізпроцедур, ванн та лікувальної фізкультури. Смак до життя повертають також психологи.

Аби відправитися на оздоровлення, не треба збирати безліч документів. Варто завітати до управління соцзахисту за місцем проживання. При собі необхідно мати копію та оригінал посвідчення учасника бойових дій (чи інваліда війни), а також – довідку про безпосереднє виконання завдань у зоні АТО. Для санаторно-курортного лікування ще знадобиться медична довідка (за формою 070/о).

Додатково про оздоровчу програму для демобілізованих можна дізнатися в Центрі допомоги бійцям АТО при ОДА за адресою: Дніпропетровськ, пр. Поля, 1 (1-й поверх), тел.: (056) 742-86-62.

Також можна звертатися до департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА за тел.: (0562) 68-44-34.

У 2015 році в українських санаторіях відпочила майже 1000 учасників АТО із Дніпропетровської області. Путівки безкоштовні.

Добавить комментарий