Пісня юної жительки Дніпропетровщини набирає популярності на ютубі (Відео)

П’ятикласниця  Слобожанського НВК №1 представила Дніпропетровщину у фіналі Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Об’єднані піснею». Ролик у виконанні дівчинки набрав найбільше переглядів на ютуб-каналі.

Днями у Києві відбувся гала-концерт фіналістів Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Об’єднані піснею». Святковий захід під гаслом «Мужні та незламні» проходив на «Співочому полі». Його організатори: Міністерство культури України, Гільдія Незалежного Кіно України та громадська організація «Об’єднані піснею».

Сюди з’їхались талановиті діти з різних куточків країни. Їх виступи, крім професійного журі, оцінювало також громадське журі на ютуб-каналі конкурсу. Дніпропетровщину у фіналі представила Лія Касьянова. Дівчинка навчається у п’ятому класі Слобожанської школи естетичного виховання по класу «Вокал» (викладач — Юлія Костелан). Наша юна землячка виконала пісню «Нова країна» й набрала найбільше переглядів на ютубі.

Лія — унікальна дитина, вона не тільки гарно навчається у школі, весь свій вільний час дівчинка приділяє музиці та вокалу. Школярка мріє стати співачкою й виступити в італійській опері. «Українці — співоча нація. Хочу аби наші голоси та нашу пісню чули на всій землі!» — усміхається Лія, міцно тримаючи нагороду. Вона вже довела всій країні, що — краща! Також оргкомітет конкурсу нагородив грамотою викладача Юлію Костелан за успішну підготовку творчо обдарованих дітей до участі у Все­українському конкурсі «Об’єднані піснею».

Загалом участь у конкурсі справила неймовірні враження на усіх дітей та дорослих. Фіналісти побували на екскурсії Києвом, познайомилися з талановитими ровесниками, поспілкувалися з відомими українськими політиками та митцями. Серед них — голова оргкомітету конкурсу «Об’єднані піснею», поет, композитор, співак Роман Булгачев та відома актриса театру і кіно, модель Вельгельміна Меттель.

Анфіса Букреєва-Стефко