Платники зможуть сплачувати податки в будь-яку годину доби

Центральне управління Офісу великих платників податків ДПС звертає увагу платників на те, що відповідно до «Технологічного регламенту роботи системи електронних платежів Національного банку України затвердженого Рішенням Правління Національного банку України від 25.02.2020 №142 (зі змінами), Державна казначейська служба України з метою створення сприятливих умов для платників податків, зборів та інших платежів до бюджетів, повідомляє, що з 03.08.2020 року учасник системи електронних платежів НБУ Казначейства ЕАП (код банку 899998) буде працювати в режимі 23/7.

А також, згідно пункту 1 Рішення правління Національного банку України «Дата банківського дня в системі електронних платежів у робочі дні за п’ятиденного робочого тижня відповідатиме календарній даті, а у вихідні дні, святкові та неробочі дні, визначені законодавством України – календарній даті першого робочого (операційного) дня після них».

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Таким чином, з 3 серпня 2020 платники податків зможуть сплачувати податки в будь-яку годину доби. З цієї дати учасник  системи електронних платежів НБУ Казначейства ЕАП (код банку 899998) буде працювати в режимі 23/7. Інформація розміщена на сайті http://officevp.tax.gov.ua

За інформацією

Державної казначейської служби України

 

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!