Пляшки та недопалки: мешканці Дніпра перетворюють фонтани у смітники (Фото)

У Дніпрі 13 фонтанів, які обслуговує комунальне підприємство «Адміністративне архітектурно-будівельне управління» міськради. Двічі на місяць бригади КП планово миють фонтани. Додатково кожного дня зранку перед увімкненням фонтанів машиністи теж прибирають сміття, яке там опинилося за вечір. Повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

Серед сміття, яке опиняється у фонтанах — пляшки, пластикова тара, недопалки від цигарок тощо. Під час планового миття спускається уся вода з фонтану, і комунальники за допомогою сучасної спецтехніки очищають його від позеленінь.

«Зараз чищення фонтанів відбувається набагато швидше і якісніше, оскільки місто придбало спеціальну потужну спецтехніку. Також маємо машину, яка миє за допомогою гарячого пару, а це в рази якісніша робота. Проблема засмічення саме цього фонтану «Сцена» у тому, що тут поруч багато магазинів і трапляються несумлінні містяни, які кидають пляшки від випитого, хоча поруч два великих сміттєвих баки. Утім, за останній час смітити стали все ж менше. Отож, вдячні тим дніпрянам, які доносять сміття до урн», — сказав машиніст КП «Адміністративне архітектурно-будівельне управління» Олександр Ільїн.