По одному з проспектів Дніпра ходила дитина з ножем (Фото)

У Дніпрі дитина двох років ходить по проспекту Пушкіна з ножем — саме таке повідомив небайдужий громадянин спецлінії 102 ввечері 23 липня. Зазначають у прес-службі патрульної поліції Дніпра.

Патрульні одразу прибули на місце події і зустрілися із заявником. З ним був маленький хлопчик босоніж. Чоловік розповів, що малий ходив проспектом без батьків, а в руках тримав ножа. Громадянин забрав у дитини ніж та викликав поліцію, аби знайти його батьків.

Поліцейські взяли малого до службового автомобіля, стали опитувати людей і ті вказали, де, ймовірно, проживає мати дитини. Її знайшли в одному з будинків на вулиці Надії Олексієнко. Жінка мала ознаки алкогольного сп’яніння. Пояснила, що прийшла з дня народження, де її малюк — не знала. Охоронці порядку запросили матір з дитиною до Чечелівського відділку поліції та передали їх співробітникам ювенальної превенції.

Мати, яка наражала свого сина на небезпеку та залишила його без нагляду, отримала протокол за ст. 184 КУпАП (Невиконання батьківських обов’язків).